Biuro Podróży HOLIDAY TICKET daje Państwu możliwość rezerwacji wycieczek przez internet, call center oraz drogą korespondencyjną.

Na naszej stronie prezentujemy tysiące ofert wypoczynku przez cały rok.
Wiemy, że wysoki poziom jakości stanowi gwarancję udanego wyjazdu.
Dzięki długoletniemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu w organizacji wypoczynku zapewnimy Państwu wyjątkowy urlop - dobierając ofertę do potrzeb każdego Klienta.

Doświadczeni pracownicy naszej firmy zajmują się konsultacją i pośrednictwem w sprzedaży ofert. Wszystkie propozycje pochodzą z baz sprawdzonych touroperatorów, których zezwolenia na organizację imprez turystycznych i gwarancje ubezpieczeniowe są przez nas rzetelnie sprawdzane.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również oferty przejazdów autokarowych na terenie całej Europy, jak również możliwość ubezpieczenia podróżnego zarówno jeśli chodzi o koszty leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, transportu do kraju oraz ubezpieczenia Państwa bagażu. Ponadto oferujemy możliwość wykupienia karty euro 26 oraz połączeń lotniczych wszystkich tanich jak i regularnych linii lotniczych.

Nasz specjalista przekaże Państwu wszelkie możliwe informacje oraz pomoże dokonać niezbędnych formalności.

Naszą siedzibę znajdą Państwo w centrum Mikołowa, gdzie najwygodniej zaparkować "przy armacie" skąd będą mieli Państwo najdogodniejszą drogę do naszego biura.

Zapraszamy!